ЧАЇ ТА СПЕЦІЇ З ПОТУТОР
люби життя - цінуй природу     

Вельмишановні клієнти, 

продукція з трав 2018 року приготовлена для Вас. 

Усі сорти чаю і спецій знову наявні з 03 грудня 2018 року.

 

На додачу декілька історій й інформація:

Літо минуло, і листя з дерев опало. Світ без барв, але наповнений сірими і коричневими тонами, іншою внутрішньою красою. Проте звуки і сили літа ще є тут, навіть коли вони невидимі і внутрішні – у нашій душі як спогади, і як смак та запах, і як колір та форма, як цілющі й природні сили у всіх плодах землі, які ми могли збирати впродовж року.

Особливо цілющі рослини й приправи є ніби збирачами всіх тих сил і звуків, що присутні навколо них, також вони є ніби їхніми екстрактами. Насолоджуючись травами, ми також насолоджуємось усією красою літа, силами безкрайого українського неба із Сонцем, Місяцем, зірками й планетами, а також силами родючої української землі. Завдяки специфічній манері, як кожна цілюща рослина переробляє ці сили, своїми специфічними манерами вона діє також на нашу душу й здоров’я.

Зі свого боку, кожне літо є ніби варіацією великої теми “Літо”: жодне літо не схоже на інше, всі вони є варіаціями однієї великої теми. І так само відбувається з усіма речами в природі. Немає двох абсолютно однакових квіток троянди чи календули – всі вони є варіаціями однієї теми, яка їх стосується.

А оскільки таким способом діють велика природа і творець, ми також дозволяємо собі варіації з нашими чаями із трав. Кожен з наших чаїв має свій дуже специфічний і очевидний характер, свою тему. Проте залежно від того, якими були весна чи літо – холодними чи гарячими, дощовими або сухими – врожай також виявляється різним за кількістю та якістю. Тож виходить, що, скажімо, чайна суміш “Квітка” щороку трішки варіюється. Можливо, вона, як цього року, міститиме менше квіток соняшнику чи котовника, зате більше вербени або знову квітки ехінацеї. Однак тему “Квітка” Ви завжди будете впізнавати.

Проте в нашій пропозиції також є деякі сорти чаю, в яких ми не дозволяємо собі жодних варіацій, а виготовляємо їх за абсолютно точним рецептом: “Ранок срібносяйний”, “Світанковий промінь”, “Сонячне сяйво” і “Лебедина пісня”.

Тож ми й надалі бажаємо Вам багато насолоди з нашими чайними сумішами, темами і варіаціями.

Більшість цілющих рослин, що потрібні нам для наших сумішей, ростуть на наших городах і полях, які ми обробляємо біологічно-динамічними препаратами. Інші рослини ми збираємо в гарній і чистій природі навколо Потутор. А наприкінці року ми маємо на складі готовими для переробки майже всі із близько 60 різних трав і плодів, які нам потрібні для наших сумішей.

Щоб одержати певні смакові відтінки, нам потрібні також деякі “іноземці”, які ростуть лишена тропічних градусах широти. Тепер я вже більше не хочу імпортувати їх сама через Швейцарію, а купувати їх в оптовиків в Україні. Та тут їх органічної якості немає. Попри це, я вирішила купувати ці заморські трави тут – не останньою мірою тому, щоб підтримати українську економіку.

Через це каркаде, лимонна трава й імбир, які ми використовуємо, бо вони є суттєвими для смаку деяких чайних сумішей, вже не є органічно сертифікованими. А тому сорти “Світанковий промінь”, “Лебедина пісня”, “Квітка” і “Лісове звучання” не будуть більше забезпечуватись органічним сертифікатом, хоча всі інші інгредієнти мають органічне походження. Я дуже сподіваюсь, що ці сорти чаю, пропри це, й надалі приноситимуть Вам радість.

Незабаром ми можемо запропонувати Вам етикетки для баночок для спецій у новому, ще більш мистецькому дизайні. Внаслідок цього приправи з Потутор ще більше будуть справжньою окрасою Вашого обіднього столу. Однак ці етикетки коштують нам дорожче, тому ми трохи підвищимо ціну на ці баночки для спецій.

Ми рекомендуємо Вам купувати таку баночку лише раз, а потім наповнювати її з дешевших пакетів. Ви можете розцінювати це і як інвестицію в культуру споживання їжі та застілля. Але до кінця 2018 року теперішні баночки для спецій ще можна буде мати за старою ціною.

Із вдячністю за нашу добру співпрацю і нашу взаємну довіру ми раді й надалі виготовляти і створювати для Вас якнайкращу продукцію з трав.

З моїми найкращими побажаннями і вітаннями – Христина Лібергер

Please publish modules in offcanvas position.