ЧАЇ ТА СПЕЦІЇ З ПОТУТОР
люби життя - цінуй природу     

ЛЮБИ ЖИТТЯ - ЦІНУЙ ПРИРОДУ

Наші пахучі, смачні й цілющі трави – це дари природи. Вони виросли в темному ґрунті Потуторів і під великим небом України з його тисячократними світловими і кольоровими визначеннями вдень і пишністю зірок уночі.

Рослини, а особливо цілющі – це сенсори сил, що діють довкола них. У квітках з їхніми гармонійними кольорами і фарбами вгадуються  кругойдучі ритми зірок і планет, а в зелені повсюди – енергія сонячного світла, яка створює субстанцію.

Отже. так і наші трави концентрують усі ті сили, які діють навколо них, під і над ними: світло сонця, місяця й зірок, гру кольорів неба, властивість ґрунту, вітру, що над ними віє, лагідний або сильний дощ, туман, зимовий холод. літню спеку. І все це вони перетворюють у речовину, в запах, смак, цілющу силу і красу.

Через біодинамічні препарати, які ми застосовуємо на грядках і на полях, додатково зростає.сприйнятливість землі і рослин для прийому космічних і земних впливів.

Щоб зберігати і шанувати ці властивості в рослинах, ми відмовляємось від застосування моторів і електричного струму.

Навесні й восени ґрунт на наших грядках обробляється кіньми. Всі інші операції з догляду ми здійснюємо руками: розпушування, сівбу, посадку, перекопування, а також збір урожаю. Дбайливо висушені на повітрі трави переробляються, перемішуються й упаковуються вручну. Таким чином у травах зберігаються їхні властивості, які не  руйнуються електричним струмом або моторами. Через  людські руки вони навіть збагачуються додатково.

Виняток ми робимо лише для солі з травами: там висушені трави й морська сіль разом перемелюються в електричному млинку.

Наші приправи – це справжній подарунок самої природи. Вони зберігають яскраві пахощі трав, вирощених  на родючих потуторських ґрунтах.

Ці трави напоєні силою землі, світлом сонця,  місяця і зірок, овіяні вітрами. Скупані в дощах і туманах. Вони сконцентрували в собі цілющу силу природи і віддають її нам разом із ароматом і красою.

Виплеканий урожай трав ми ретельно збираємо і сушимо.

Ми працюємо з природою на основі шанобливого ставлення до неї, використовуючи правила й методи органічного и біодинамічного землеробства. В духовній основі нашого господарювання лежить біодинамічний метод.